Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

+370 46 325 325 info@salna.lt

Teisingas produktų laikymas šaldiklyje skrynioje

Šaldiklis skrynia duoda Jums papildomos vietos laikyti šaldytą maistą, atlaisvindamas šaldytuvo šaldiklį. Pasinaudokite daugiau suteiktos erdvės ir sutaupykite pinigų apsipirkinedami produktais kai vyksta akcijos, arba dar geriau užšaldykite namuose gamintą maistą. Norint teisingai išnaudoti šaldiklį skrynią, didelius produktus kuriuos naudojate rečiau dėkite į skrynios apačią, o produktus kuriuos vartojate dažniau - skrynios viršų. Kai idedate naujus produktus, senus perkelkite i viršu, tai padės juos sunaudoti prieš jiems sugendant. 

Maisto produktus kurie yra išpakuoti, sudėkite i plastikinius maišelius arba maisto laikymo dėžutes kurias galima šaldyti. Mėsą įvyniokite į specialų šaldiklio popierių ar aliuminio folija. Su markeriu ant įvyniotų produktų irašykite, jų datas ir trumpą aprašymą. 

Kaip jau minėjome, didelius retai naudojamus produktus dėkite į šaldiklio apačią. Laikydami tokius maisto produktus kaip "Antį" ar "Kumpio gabalą" šaldiklio apačioje, ilgiau juos išlaikysite šviežesnius. Šaldiklio apačia pati vėsiausia jo vieta.

Produktus sudėkite eilėmis ir stulpeliais, palikite mažus tarpus tarp produktu, tai padės šaldiklyje, palaikyti geresne oro cirkuliaciją. 

Produktus kuriuos vartojate dažnai, laikykite šaldiklio viršuje. Tai padės juos rasti greitai ir į šaldikli neprieis šilto oro. Šaldiklio viršuje laikykite tokius produktus, kaip pvz.: ledus, iškeptus sušaldytus patiekalus, užšaldytą paruoštą maistą. 

Venkite vienu metu į šaldikli dėtį daug neužšaldyto maisto, tai gali sulėtinti šaldymo procesą ir sugandi maisto produktus. Šaldykite, daugiausia maždaug 1-2 Kg maisto, aplink šaldomus produktus palikite daugiau vietos, tai leis orui cirkuliuoti lengviau ir produktams užšalti greičiau.