Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

+370 46 325 325 info@salna.lt

Specializuota konsultacija

www.salna.lt - tai specializuota parduotuvė, prekiaujanti šaldytuvais ir šaldikliais skirtais buičiai, pramonei: namams, biurams, restoranams, automobiliams, laivams, medicinai ir t.t. 

Taip pat prekiaujame mikroklimato, oro kondicionavimo ir vėdinimo technika. Rinkoje esame jau 20 metų, tad ši sukaupta patirtis, leidžia greitai ir profesionaliai spręsti problemas ir tiekti geriausias paslaugas Jums. Įmonėje dirbantys darbuotojai specializuojasi tam tikrose srityse, todėl yra profesionalus bei sukaupę didelį žinių bagažą apie tam tikras prekes ar ju grupes, kuriose specializuojasi. Todėl jei:

Neradote prekės ar produkto? Neišsirenkate geriausio produkto? Manote, kad permokate už pirkinį?

            Parašykite arba paskambinkite mums ir mes pateiksime individualų pasiūlymą Jūsų norimai technikai už prieinamą kainą. Mes visada stengiamės surasti Jums palankiausią sprendimą, greitai ir tiksliai išspręsti kylančias problemas ir atsakyti į Jums rūpimus klausimus.

Susisiekti su mumis galite šiais būdais:  

Kreipkitės žinute iš puslapio: kiekviena prekė turi funkciją „Klauskite

Susisiekite per Skype: vartotojo vardas – salnos_prekyba

Naudokite gyvo tekstinio pokalbio funkcija – Live Chat

Siuskite užklausas el. paštu: info@salna.lt

Skambinkite telefonu: Vilniuje - 8 (5) 2720204Klaipėdoje - +370 (46) 325 325.

 

Visada pasiruošę Jums padėti – www.salna.lt .