Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

+370 46 325 325 info@salna.lt

Šaldytuvų su šaldikliais viršuje privalumas

Kodėl verta rinktis šaldytuvus su šaldikliais viršuje:

Apskritai kalbant, šaldytuvai su šaldikliais viršuje yra pats efektyviausias šaldytuvo dizaino tipas. Šaldytuvais su šaldikliais viršuje sunaudoja nuo 10 iki 25 % mažiau elektros energijos, nei modeliai su šaldikliais apačioje ar šone (duomenys gauti iš "JAV Energetikos Departamento"). Naudodami mažiau elektros energijos Jūs netik sutaupysite savo pinigus, bet ir padėsite sumažinti aplinkos taršą, mažindami poreikį iškastiniam kurui tokiam kaip akmens anglis ir nafta.

Kodėl šaldytuvai su šaldikliais viršuje naudoja mažiau energijos?

Senamadiškuose šaldytuvuose kompresorius buvo montuojamas įtaiso viršuje. Moderniuose šaldytuvuose, kompresorius montuojamas įrenginio apačioje. Vėsindamas šaldytuvo ir šaldiklio skyrius, kompresorius generuoją šilumą. Jei šaldiklis yra įmontuotas apačioje, jis bus arčiau kompresoriaus, tai leidžia šilumai, išsiskyrusiai kompresoriui dirbant, patektį į šaldiklio skyrių. O tai įrenginį priverčia dirbti didesniu pajėgumu, naudojant daugiau energijos. Šaldiklis įmontuotas įrenginio viršuje, bus žymiai toliau nuo kompresoriaus, o tai padeda įrenginį laikyti vėsų naudojant mažiau pastangų.