Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

+370 46 325 325 info@salna.lt

Paslaugos

UAB „Šalnos prekyba“ projektuoja, prekiauja, montuoja ir prižiūri įvairią šaldymo, kondicionavimo ir vėdinimo techniką. Įmonėje išskiriami du padaliniai, aptarnaujantys skirtingas sritis – šaldiklių ir šaldytuvų bei oro kondicionavimo ir vėdinimo. Įmonė turi patikimus ilgamečius partnerius ir darbuotojus, kurie užtikrina aukščiausios kokybės gaminių tiekimą bei jų montavimą.Mūsų darbo principas - nuodugniai išsiaiškinti kliento poreikius, suteikti efektyvius ir kokybiškus pasiūlymus, tiksliai ir atsakingai juos įgyvendinti.

 

Mikroklimato įrenginiai

Viena iš pagrindinių UAB „Šalnos prekyba“ veiklos sričių – mikroklimato įrenginiai. Norint patalpose sukurti sveiką mikroklimatą vien užtikrinti tinkamą oro temperatūrą nepakanka. Patalpų komfortui įtakos turi ne tik oro temperatūra, bet ir santykinė oro drėgmė, šviežio oro kiekis ir jo apykaita, CO2 koncentracija.
Tik atsižvelgus ir įvertinus visus kintamuosius, galima tiksliai apibūdinti patalpų mikroklimato būklę ir jos atitikimą higienos normoms.

Mūsų kvalifikuoti darbuotojai suprojektuos Jūsų mikroklimato palaikymo įrenginius tik įsigilinę į Jūsų poreikius ir atsižvelgdami į konkrečias patalpas.

Plačiau

Vėdinimo ir kondicionavimo technika

ATESTUOTI PROJEKTUOTOJAI PROJEKTUOJA ŠILDYMO, VĖDINIMO IR ORO KONDICIONAVIMO SISTEMAS. UAB “Šalnos prekyba” oro vėdinimo ir kondicionavimo srityje dirba nuo 1991 metų. Sėkmingai vystome bendradarbiavimą su statybinėmis organizacijomis: UAB „Vikstata“, UAB „Šalčininkų statyba“, UAB „Avona“ , UAB „Binkauskas ir Stašinskas“, UAB „Dauniškis“, UAB „EDM statyba“ ir objektų valdytojais: UAB „Projestos projektai“, UAB „City projects“. Taip pat sėkmingai bendradarbiaujame su UAB „Palink“, plečiant, remontuojant bei atnaujinant „IKI“ tinklo parduotuves.

Plačiau

Šaldymo technika

UAB „Šalnos prekyba“ parduodama ir montuojama šaldymo technika yra skirta buičiai, pramonei, prekybai, automobiliams, įvairių dydžių laivams bei specialios paskirties medicininiai šaldikliai.

Prekiaujame buitine šaldymo technika esančia visų mūsų namuose – tai šaldytuvai, šaldikliai, šaldytuvai ir šaldikliai viename, dviejų ar keturių durų šaldytuvai, šaldikliai-skrynios, vyno šaldytuvai, į baldus integruojami šaldytuvai – pasirinkimas didžiulis, todėl kiekvienas ras sau tinkamą prekę. UAB „Šalnos prekyba“ prekiauja visų žinomiausių kompanijų įrenginiais bei suteikia garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.

Maisto gamybos ir prekybos pramonės įmonėms įrengiame galingas šaldymo spintas, šaldytuvus-vitrinas, šaldymo salas, vyno šaldytuvus, ledo generatorius ir kita. Jei įrenginėjate maisto pramonei skirtą objektą ar atnaujinate turimus įrengimus ir maisto sandėlius – UAB „Šalnos prekyba“ ras Jums tinkamiausią sprendimą už optimaliausią kainą.

Plačiau