Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

+370 46 325 325 info@salna.lt
-14%

Oro valytuvas - drėkintuvas Boneco W2055D

Oro valytuvas - drėkintuvas, jonizatorius
€ 24900
Akcija
28900

Prekės ID: 1187


Veikimo principas: Oro filtravimas


Rekomenduojama patalpai: 50 m²


Plotis: 36 cm


Aukštis: 36 cm


Gylis: 36 cm


Spalva: Juoda


Svoris: 6 kg


Lizingo partneriai
Pristatymo terminai

Atsiėmimas Vilniaus parduotuvėje - nuo 0 iki 2 darbo dienų

Atsiėmimas Klaipėdos parduotuvėje - nuo 0 iki 2 darbo dienų

Pristatymas į namus - nuo 0 iki 2 darbo dienų

Garantija:
Standartinė garantija
+ 12 month € 17,43
+ 24 month € 24,90
+ 36 month € 32,37
addon_products
 • Nukalkintojas Boneco Air-O-Swiss A 7417
 • Jonizuota sidabro lazdelė Boneco Air-O-Swiss ISS A7017
Panašios prekės
 • Oro valytuvas - drėkintuvas Boneco W200
 • Oro valytuvas - drėkintuvas Sharp KCD60EUW
 • Oro valytuvas - drėkintuvas Boneco H300
 • Oro valytuvas - drėkintuvas Boneco H680
 • Oro valytuvas - drėkintuvas Boneco W490 (Demo)
 • Oro valytuvas - drėkintuvas Sharp KCD50EUW

Platesnę informacija apie sveiko oro svarbą rasite čia.

Oro valytuvai Boneco 2055D — prietaisai, neturintys trūkumų: lengvai naudojami, nereikalaujantys eksploatacinių medžiagų, suvartoja mažai elektros energijos, turimas reguliuojamo ilgio kabelis. Prietaisas suteikia unikalią galimybę kiekvieną dieną kvepuoti natūraliai sudrėkintu, švariu oru. Tinkamai priežiūrai pakanka tik nuolatinio paletės valymo. Patys prietaisai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų (maistinis plastikas), todėl tarnaus ilgą laiką. Oro drėkinimas ir valymas yra įgyvendinamas nenaudojant cheminių medžiagų. "Oro valytuvas" Air-O-Swiss 2055 D gali veikti dviems režimais: naktinis (tylus veikimas, mažiau negu 25 dB, tai yra tyliau už laikrodžio tiksėjimą) ir dieninis (maksimalus intensyvumas ir oro drėkinimas).
Air-O-Swiss 2055D, skirtingai nei Air-O-Swiss 2055, turi SK-displėjų, kuriuo galima nustatyti bei sekti esamą bei būtiną drėgmės lygį. Dar daugiau, modelis 2055D gali savarankiškai palaikyti nustatytus parametrus. Norint sužinoti, kaip intensyviai veikia drėkintuvas, pakanka vien pasižiūrėti į jį, ir SK-displėjuje jūs pamatysite tikslią informaciją: kaip keičiasi drėgmės lygis patalpoje.

Boneco 2055D: naudingas išradimas
...namų ekologijai
Gyvenamosios patalpos mikroklimatas turi maksimaliai atitikti sveikos ir švarios atmosferos parametrus. „Oro valikliai“ Air-O-Swiss 2055D ne tik išvalys orą nuo plataus spektro teršalų ir alergenų, bet ir sureguliuos atitinkamos drėgmės lygį patalpoje. Tai aprūpins laisvą ir lengvą kvepavimą visai Jūsų šeimai.
...vaikams
Dažni vaiko negalavimai, blogas miegas, padidintas irzlumas ir apsunkintas kvėpavimas gali būti sauso klimato vaiko kambaryje pasekmės. „Oro valytuvas“Boneco 2055D ne tik aprūpins reikiamą drėgmę jūsų mažyliui, bet ir padės jam atsispirti respiratorinėms ir infekcinėms ligoms.
...tikrajam poilsiui namų salygomis
„Oro valytuvas“ Air-O-Swiss 2055D turi patalpos aromatizacijos funkciją. Jauki namų aplinka, pripildyta lengvais mėgstamais aromatais, padeda atsiplalaiduoti, nuramina nervų sistemą, numalšina stresą ir siekiant maksimalaus komforto profilaktiškai tonizuoja.
...baldų priežiūrai
Visiem daiktams, pagamintiems iš natūralaus medžio, reikalinga ypatinga priežiūra, todėl yra būtina palaikyti atitinkamą drėgmės lygį. Pats paprasčiausias ir efektyviausias būdas tai padaryti — kambaryje pastatyti „oro valiklį“, kuris neleis baldams suskilinėti, išsaugos antikvariatą ir muzikinius instrumentus, neleis formuotis giliems plyšiams ant parketo ir t.t.
...biurui
Nepakankamai švarus ir blogai sudrėkintas oras gali neigiamai paveikti ir dirbantį kolektyvą. Sumažėjęs darbo našumas, negalėjimas susikoncentruoti ir greitas darbuotojų nuovargis įtakoja mažėjantį gamybos efektyvumą. „Oro valytuvas“ Boneco 2055D pašalina pagrindinę nuovargio priežastį ir sukuria sėkmingai ir produktyviai veiklai komfortines klimato sąlygas.

Veikimo principas
Oro drėkinimą sudaro savireguliuojantis „šalto“ garavimo principas. Plastikinių diskų pagalba vanduo pavirsta smulkiagrūdėmis „vandens“ dulkėmis, kuri drėkina bei valo orą nuo kenksmingų medžiagų. Diskai yra pagaminti iš plastiko ir yra briaunuoti, kurie dėl savo cheminių savybių neleidžia vandeniui iškart nutekėti ant paletės ir todėl būgnas yra visada drėgnas. Oras, ventiliatorių deka patenkantis į prietaisą, pereina pro diskus, pasiima vandens molekules, o smulkios dulkių dalelės lieka ant diskų. Valymo procesas identiškas tam, kuris vyksta gamtoje lyjant lietui: vykdomas natūralus oro valymas.

Naujausios kartos drėkinamieji diskai «Korio technologija»
„Oro valikliai“ veikia pagal kompanijos Plaston naujai užpatentuotą technologiją — specialiai sukurtų 4-os kartos plastinių diskų sistema. Kiekvieno disko paviršių sudaro maži koriai. Tokia struktūra padeda lengviau ir geriau išsilaikyti vandens lašams ant diskų, kas lemia Boneco 2055D produktyvumo padidėjimą, drėkinant ir valant orą. Oro srautui pereinant pro „oro valiklį“, drėgnų diskų sistema užlaiko kenksmingas priemaišas — dulkes, augalų žiedadulkes, plaukus, gyv8nų kailį ir kt., nuplaunant juos vandeniu į prietaiso paletę. Tokiu būdu aptarnaujamoje patalpoje pasiekiamas drėgnas oro valymo efektas.

Sidabro pagalba
Į Boneco 2055D yra įmontuotas juonizuojantis sidabrinis strypas Ionic Silver Stick (ISS). Tokia technologija aprūpina efektyvų vandens nukenksminimą ir daugiau negu 650 tipų ligas sukeliančių mikroorganizmų žūtį (bakterijų, virusų ir kt.).

Aromatizacija
Nepaisant pagrindinių fukcijų — oro valymo ir drėkinimo, yra numatyta galimybė „oro valikliais“ Boneco2055D aromatizuoti patalpas. Aromaterapija yra daugelio gydytojų pripažintas efektyvus būdas gerinti savijaut1. Tinkamai organizuotas aromaterapijos procesas gerina nuotaiką, stiprina imunitetą ir bendrai lemia pozityvesnį požiūrį į gyvenimą. O jį organizuoti yra pakankamai lengva. Viskas, ko tam reikia — aromatinėmis medžiagomis sudrėkintą vatos tamponą padėti į specialiai tam skirtą vietą — aromakapsulę, pagamintą iš maistinio plastiko, kuris nesugeria kvapų ir yra lengvai plaunamas.

Išankstinė jonizacija
Į „oro valiklį“ Air-O-Swiss 2055D yra iš anksto įmontuotas jonizacijos įrenginys, kuris suteikia mikrodalelėms, kurios patenka su oro srove, neigiamą krūvį. Šios dalelės prisitraukia prie drėgnų prietaiso diskų, kurie yra teigiamo krūvio, o vėliau įvykus eiliniams sukimams, vandeniu yra nuplaunami į paletę. Tokiu būdu, išankstinės jonizacijos funkcija leidžia valyti orą maksimaliai efektyviai (užlaikomos dalelės iki 0,1 mkm, kas yra prilyginama HEPA-filtracijai), o taip pat atsikratyti nemalonių kvapų ir tabako dūmų.

Įrodytas efektyvumas
Nepriklausomos ekologiškos kompanijos „Ekostrandart“, atlikus įvairių prekės ženklų prietaisų testavimą, buvo nustatyta, kad „oro valiklio“ Boneco2055D veiklos efektyvumas nenusileidžia buitiniams oro valikliams, veikiantiems HEPA-filtrų pagrindu. Kenksmingų medžiagų kiekis ore, tuo tarpu ir tabako dūmų, po prietaiso Boneco 2055D, sumažėjo iki minimumo. „Oro valiklio“ Boneco2055D darbo patalpoje rezultatas buvo analogiškas HEPA efektui.
Juo labiau, šios ekspertizės metu, buvo numatyti ir įvykdyti šie uždaviniai:
•    veikiant prietaisams buvo išmatuotas mikroklimato kaitos parametrų greitis;
•    buvo išmatuoti mikroklimato parametrai;
•    buvo ištirta elektromagnetinė aplinka;
•    atlikta oro cheminė analizė.
Remiantis visais šiais rodikliais, veikiant „oro valytuvui“ Boneco 2055D, nebuvo aptikta jokios negatyvios aplinkos žmogui ir aplinkai. Tokiu būdu, prie saugumo naudojant šį prietaisą, kurį garantuoja pats gamintojas, prisidėjo ir ekologiškas saugumas, patvirtintas šiuolaikiškais ir griežčiausiais išbandymais.

LCD-displėjus
Boneco 2055D turi LCD-displėjų, leidžiantį nustatyti ir sekti esamą bei norimą drėgmės lygį. Dar daugiau, modelis 2055D gali savarankiškai palaikyti nustatytus parametrus. Norint sužinoti, kaip efektyviai veikia drėkintuvas, pakanka pasižiūrėti į jį, ir LCD-displėjuje jūs pamatysite tikslią informaciją: kaip patalpoje keičiasi drėgmės lygis.

Tinkamas „oro valytuvo“ įrengimas
„Oro valiklio“ Boneco 2055D įrengimui patalpoje yra parenkama sausa, lygi vieta (grindys ar kitas horizontalus paviršius), kurios plotas neviršija 50 m², o tūris neviršija 150 kub. m. Siekiant padidinti garavimo intensyvumą, galima jį įrengti prie šildymo įrangos. „Oro valytuvas“ Air-O-Swiss 2055D nereikalauja ypatingos priežiūros. Pakanka tiesiog valyti vandeniui skirtą rezervuarą — maždaug kartą į dvi savaites, ir valyti drėkinimo diskus — kartą į mėnesį.

Boneco 2055D ypatumai
•    oro drėkinimo ir valymo funkcijų junginys
•    keičiamų filtrų, eksploatacinių medžiagų nebuvimas
•    naujausia drėkinimo diskų karta — „korio technologija“
•    priešbakterinė apsauga — jonizuojantis sidabrinis strypas (ISS)
•    oro aromatizacijos galimybė
•    išankstinės oro jonizacijos funkcija
•    labai tylaus veikimo du pajėgumo lygiai
•    prietaiso veikimo naktinis režimas
•    įmontuotas elektrinis higrostatas
•    SK-displėjus
•    nustatyto drėgmės lygio automatiškas palaikymas
•    prietaiso valymo indikatorius
•    ISS pakeitimo indikatorius
•    paprastas naudojimas ir priežiūra (daugumą plastikinių dalių galima plauti indų plovykloje)
•    medžiagos ir komponentai yra aukštos kokybės
•    automatiškas išsijungimas esant nepakankamam vandens lygiui
•    didelis permatomas rezervuaras, skirtas vandeniui (7l)
•    aukštos drėkinimo charakteristikos (300 g/val)
•    aptarnaujamos patalpos tūris (150 м³)

Daugiau informacijos apie gamintoja rasite  www.boneco.com.

Alternatyvūs prekės pavadinmai: oro valytuvas, oro valytuvai, oro drėkintuvas, oro drėkintuvai.

Bendra informacija

Tipas:Oro valytuvas-drėkintuvas

Gamintojas:Boneco

Veikimo principas:Oro filtravimas

Aukštis:36 cm

Plotis:36 cm

Gylis:36 cm

Triukšmo lygis nuo:25 dB

Spalva:Juoda

Valdymas:Elektroninis

Svoris:6 kg

Rekomenduojama patalpai:50 m²

Gamintojo šalis:Šveicarija

Garantija:24 mėn.

Oro valytuvo-drėkintuvo informacija

Galia:24 W

Vandens išgarinimas:0.3 l/h

Vandens talpos tūris:7 l

Papildoma informacija

Kita:Turi skyrelį kvapams

 • boneco 2055d
 • boneco 2055d pic8
 • boneco 2055d pic7
 • boneco 2055d pic6
 • boneco 2055d pic5
 • boneco 2055d pic4
 • boneco 2055d pic3
 • boneco 2055d pic2

Oro valytuvas - drėkintuvas Boneco Air-O-Swiss 2055D

Oro valytuvai - drėkintuvai

8 _back
boneco 2055d
boneco 2055d pic8
boneco 2055d pic7
boneco 2055d pic6
boneco 2055d pic5
boneco 2055d pic4
boneco 2055d pic3
boneco 2055d pic2

Oro valytuvas - drėkintuvas Boneco W2055D

Oro valytuvas - drėkintuvas, jonizatorius

€ 24900
Akcija
28900

Tipas: Oro valytuvas-drėkintuvas


Gamintojas: Boneco


Veikimo principas: Oro filtravimas


Aukštis: 36 cm


Plotis: 36 cm


Gylis: 36 cm


Triukšmo lygis nuo: 25 dB


Spalva: Juoda


Valdymas: Elektroninis


Svoris: 6 kg


Rekomenduojama patalpai: 50 m²


Gamintojo šalis: Šveicarija


Garantija: 24 mėn.


Aprašymas
boneco 2055d
Oro valytuvas - drėkintuvas Boneco W2055D

Platesnę informacija apie sveiko oro svarbą rasite čia.

Oro valytuvai Boneco 2055D — prietaisai, neturintys trūkumų: lengvai naudojami, nereikalaujantys eksploatacinių medžiagų, suvartoja mažai elektros energijos, turimas reguliuojamo ilgio kabelis. Prietaisas suteikia unikalią galimybę kiekvieną dieną kvepuoti natūraliai sudrėkintu, švariu oru. Tinkamai priežiūrai pakanka tik nuolatinio paletės valymo. Patys prietaisai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų (maistinis plastikas), todėl tarnaus ilgą laiką. Oro drėkinimas ir valymas yra įgyvendinamas nenaudojant cheminių medžiagų. "Oro valytuvas" Air-O-Swiss 2055 D gali veikti dviems režimais: naktinis (tylus veikimas, mažiau negu 25 dB, tai yra tyliau už laikrodžio tiksėjimą) ir dieninis (maksimalus intensyvumas ir oro drėkinimas).
Air-O-Swiss 2055D, skirtingai nei Air-O-Swiss 2055, turi SK-displėjų, kuriuo galima nustatyti bei sekti esamą bei būtiną drėgmės lygį. Dar daugiau, modelis 2055D gali savarankiškai palaikyti nustatytus parametrus. Norint sužinoti, kaip intensyviai veikia drėkintuvas, pakanka vien pasižiūrėti į jį, ir SK-displėjuje jūs pamatysite tikslią informaciją: kaip keičiasi drėgmės lygis patalpoje.

Boneco 2055D: naudingas išradimas
...namų ekologijai
Gyvenamosios patalpos mikroklimatas turi maksimaliai atitikti sveikos ir švarios atmosferos parametrus. „Oro valikliai“ Air-O-Swiss 2055D ne tik išvalys orą nuo plataus spektro teršalų ir alergenų, bet ir sureguliuos atitinkamos drėgmės lygį patalpoje. Tai aprūpins laisvą ir lengvą kvepavimą visai Jūsų šeimai.
...vaikams
Dažni vaiko negalavimai, blogas miegas, padidintas irzlumas ir apsunkintas kvėpavimas gali būti sauso klimato vaiko kambaryje pasekmės. „Oro valytuvas“Boneco 2055D ne tik aprūpins reikiamą drėgmę jūsų mažyliui, bet ir padės jam atsispirti respiratorinėms ir infekcinėms ligoms.
...tikrajam poilsiui namų salygomis
„Oro valytuvas“ Air-O-Swiss 2055D turi patalpos aromatizacijos funkciją. Jauki namų aplinka, pripildyta lengvais mėgstamais aromatais, padeda atsiplalaiduoti, nuramina nervų sistemą, numalšina stresą ir siekiant maksimalaus komforto profilaktiškai tonizuoja.
...baldų priežiūrai
Visiem daiktams, pagamintiems iš natūralaus medžio, reikalinga ypatinga priežiūra, todėl yra būtina palaikyti atitinkamą drėgmės lygį. Pats paprasčiausias ir efektyviausias būdas tai padaryti — kambaryje pastatyti „oro valiklį“, kuris neleis baldams suskilinėti, išsaugos antikvariatą ir muzikinius instrumentus, neleis formuotis giliems plyšiams ant parketo ir t.t.
...biurui
Nepakankamai švarus ir blogai sudrėkintas oras gali neigiamai paveikti ir dirbantį kolektyvą. Sumažėjęs darbo našumas, negalėjimas susikoncentruoti ir greitas darbuotojų nuovargis įtakoja mažėjantį gamybos efektyvumą. „Oro valytuvas“ Boneco 2055D pašalina pagrindinę nuovargio priežastį ir sukuria sėkmingai ir produktyviai veiklai komfortines klimato sąlygas.

Veikimo principas
Oro drėkinimą sudaro savireguliuojantis „šalto“ garavimo principas. Plastikinių diskų pagalba vanduo pavirsta smulkiagrūdėmis „vandens“ dulkėmis, kuri drėkina bei valo orą nuo kenksmingų medžiagų. Diskai yra pagaminti iš plastiko ir yra briaunuoti, kurie dėl savo cheminių savybių neleidžia vandeniui iškart nutekėti ant paletės ir todėl būgnas yra visada drėgnas. Oras, ventiliatorių deka patenkantis į prietaisą, pereina pro diskus, pasiima vandens molekules, o smulkios dulkių dalelės lieka ant diskų. Valymo procesas identiškas tam, kuris vyksta gamtoje lyjant lietui: vykdomas natūralus oro valymas.

Naujausios kartos drėkinamieji diskai «Korio technologija»
„Oro valikliai“ veikia pagal kompanijos Plaston naujai užpatentuotą technologiją — specialiai sukurtų 4-os kartos plastinių diskų sistema. Kiekvieno disko paviršių sudaro maži koriai. Tokia struktūra padeda lengviau ir geriau išsilaikyti vandens lašams ant diskų, kas lemia Boneco 2055D produktyvumo padidėjimą, drėkinant ir valant orą. Oro srautui pereinant pro „oro valiklį“, drėgnų diskų sistema užlaiko kenksmingas priemaišas — dulkes, augalų žiedadulkes, plaukus, gyv8nų kailį ir kt., nuplaunant juos vandeniu į prietaiso paletę. Tokiu būdu aptarnaujamoje patalpoje pasiekiamas drėgnas oro valymo efektas.

Sidabro pagalba
Į Boneco 2055D yra įmontuotas juonizuojantis sidabrinis strypas Ionic Silver Stick (ISS). Tokia technologija aprūpina efektyvų vandens nukenksminimą ir daugiau negu 650 tipų ligas sukeliančių mikroorganizmų žūtį (bakterijų, virusų ir kt.).

Aromatizacija
Nepaisant pagrindinių fukcijų — oro valymo ir drėkinimo, yra numatyta galimybė „oro valikliais“ Boneco2055D aromatizuoti patalpas. Aromaterapija yra daugelio gydytojų pripažintas efektyvus būdas gerinti savijaut1. Tinkamai organizuotas aromaterapijos procesas gerina nuotaiką, stiprina imunitetą ir bendrai lemia pozityvesnį požiūrį į gyvenimą. O jį organizuoti yra pakankamai lengva. Viskas, ko tam reikia — aromatinėmis medžiagomis sudrėkintą vatos tamponą padėti į specialiai tam skirtą vietą — aromakapsulę, pagamintą iš maistinio plastiko, kuris nesugeria kvapų ir yra lengvai plaunamas.

Išankstinė jonizacija
Į „oro valiklį“ Air-O-Swiss 2055D yra iš anksto įmontuotas jonizacijos įrenginys, kuris suteikia mikrodalelėms, kurios patenka su oro srove, neigiamą krūvį. Šios dalelės prisitraukia prie drėgnų prietaiso diskų, kurie yra teigiamo krūvio, o vėliau įvykus eiliniams sukimams, vandeniu yra nuplaunami į paletę. Tokiu būdu, išankstinės jonizacijos funkcija leidžia valyti orą maksimaliai efektyviai (užlaikomos dalelės iki 0,1 mkm, kas yra prilyginama HEPA-filtracijai), o taip pat atsikratyti nemalonių kvapų ir tabako dūmų.

Įrodytas efektyvumas
Nepriklausomos ekologiškos kompanijos „Ekostrandart“, atlikus įvairių prekės ženklų prietaisų testavimą, buvo nustatyta, kad „oro valiklio“ Boneco2055D veiklos efektyvumas nenusileidžia buitiniams oro valikliams, veikiantiems HEPA-filtrų pagrindu. Kenksmingų medžiagų kiekis ore, tuo tarpu ir tabako dūmų, po prietaiso Boneco 2055D, sumažėjo iki minimumo. „Oro valiklio“ Boneco2055D darbo patalpoje rezultatas buvo analogiškas HEPA efektui.
Juo labiau, šios ekspertizės metu, buvo numatyti ir įvykdyti šie uždaviniai:
•    veikiant prietaisams buvo išmatuotas mikroklimato kaitos parametrų greitis;
•    buvo išmatuoti mikroklimato parametrai;
•    buvo ištirta elektromagnetinė aplinka;
•    atlikta oro cheminė analizė.
Remiantis visais šiais rodikliais, veikiant „oro valytuvui“ Boneco 2055D, nebuvo aptikta jokios negatyvios aplinkos žmogui ir aplinkai. Tokiu būdu, prie saugumo naudojant šį prietaisą, kurį garantuoja pats gamintojas, prisidėjo ir ekologiškas saugumas, patvirtintas šiuolaikiškais ir griežčiausiais išbandymais.

LCD-displėjus
Boneco 2055D turi LCD-displėjų, leidžiantį nustatyti ir sekti esamą bei norimą drėgmės lygį. Dar daugiau, modelis 2055D gali savarankiškai palaikyti nustatytus parametrus. Norint sužinoti, kaip efektyviai veikia drėkintuvas, pakanka pasižiūrėti į jį, ir LCD-displėjuje jūs pamatysite tikslią informaciją: kaip patalpoje keičiasi drėgmės lygis.

Tinkamas „oro valytuvo“ įrengimas
„Oro valiklio“ Boneco 2055D įrengimui patalpoje yra parenkama sausa, lygi vieta (grindys ar kitas horizontalus paviršius), kurios plotas neviršija 50 m², o tūris neviršija 150 kub. m. Siekiant padidinti garavimo intensyvumą, galima jį įrengti prie šildymo įrangos. „Oro valytuvas“ Air-O-Swiss 2055D nereikalauja ypatingos priežiūros. Pakanka tiesiog valyti vandeniui skirtą rezervuarą — maždaug kartą į dvi savaites, ir valyti drėkinimo diskus — kartą į mėnesį.

Boneco 2055D ypatumai
•    oro drėkinimo ir valymo funkcijų junginys
•    keičiamų filtrų, eksploatacinių medžiagų nebuvimas
•    naujausia drėkinimo diskų karta — „korio technologija“
•    priešbakterinė apsauga — jonizuojantis sidabrinis strypas (ISS)
•    oro aromatizacijos galimybė
•    išankstinės oro jonizacijos funkcija
•    labai tylaus veikimo du pajėgumo lygiai
•    prietaiso veikimo naktinis režimas
•    įmontuotas elektrinis higrostatas
•    SK-displėjus
•    nustatyto drėgmės lygio automatiškas palaikymas
•    prietaiso valymo indikatorius
•    ISS pakeitimo indikatorius
•    paprastas naudojimas ir priežiūra (daugumą plastikinių dalių galima plauti indų plovykloje)
•    medžiagos ir komponentai yra aukštos kokybės
•    automatiškas išsijungimas esant nepakankamam vandens lygiui
•    didelis permatomas rezervuaras, skirtas vandeniui (7l)
•    aukštos drėkinimo charakteristikos (300 g/val)
•    aptarnaujamos patalpos tūris (150 м³)

Daugiau informacijos apie gamintoja rasite  www.boneco.com.

Alternatyvūs prekės pavadinmai: oro valytuvas, oro valytuvai, oro drėkintuvas, oro drėkintuvai.

Oro valytuvo-drėkintuvo informacija

Galia:24 W

Vandens išgarinimas:0.3 l/h

Vandens talpos tūris:7 l

Papildoma informacija

Kita:Turi skyrelį kvapams

Nuotraukos
boneco 2055d
Oro valytuvas - drėkintuvas Boneco W2055D
boneco 2055d boneco 2055d pic8 boneco 2055d pic7 boneco 2055d pic6 boneco 2055d pic5 boneco 2055d pic4 boneco 2055d pic3 boneco 2055d pic2
Video
boneco 2055d
Oro valytuvas - drėkintuvas Boneco W2055D
Panašios prekės
boneco 2055d
Oro valytuvas - drėkintuvas Boneco W2055D
/private/uploads/images/products/w200.jpg
/private/uploads/images/products/w200.jpg

Oro valytuvas - drėkintuvas Boneco W200

€ 19900
/private/uploads/images/products/abc-262.png
/private/uploads/images/products/abc-262.png

Oro valytuvas - drėkintuvas Sharp KCD60EUW

€ 56900
/private/uploads/images/products/h300geras.png
/private/uploads/images/products/h300geras.png

Oro valytuvas - drėkintuvas Boneco H300

€ 34900
/private/uploads/images/products/h680.png
/private/uploads/images/products/h680.png

Oro valytuvas - drėkintuvas Boneco H680

€ 89900
/private/uploads/images/products/oro-valytuvas-dr-kintuvas-boneco-air-o-swiss-w490.jpg
-15%
/private/uploads/images/products/oro-valytuvas-dr-kintuvas-boneco-air-o-swiss-w490.jpg

Oro valytuvas - drėkintuvas Boneco W490 (Demo)

€ 24000 28000
/private/uploads/images/products/kcd-sharp.jpg
/private/uploads/images/products/kcd-sharp.jpg

Oro valytuvas - drėkintuvas Sharp KCD50EUW

€ 53900
Lizingo partneriai
Pristatymo terminai

Atsiėmimas Vilniaus parduotuvėje - nuo 0 iki 2 darbo dienų

Atsiėmimas Klaipėdos parduotuvėje - nuo 0 iki 2 darbo dienų

Pristatymas į namus - nuo 0 iki 2 darbo dienų

Garantija:
Standartinė garantija
+ 12 month € 17,43
+ 24 month € 24,90
+ 36 month € 32,37