Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

+370 46 325 325 info@salna.lt

Kuo skiriasi vėdinimas ir kondicionavimas?

Vėdinims

Vėdinimas – tai oro judėjimas ratu. Sistema paima orą, esantį patalpose jo nekeisdama (t.y. jei jis šiltas, vėdinimo sistema jo neatšaldys), įmaišo gryno oro iš lauko (jį pašildydama jei oro temperatūra žemesnė nei vidaus) ir sumaišytą gaivų orą cirkuliuoja atgal į patalpas. Vėdinimo sistemos naudojamos pramonėje norint pašalinti kenksmingus elementus ar nepageidaujamus kvapus.

Kondicionavimas

Kondicionavimas – tai oro cirkuliavimas jį atvėsinant. Kondicionavimo sistemą sudaro vėdinimo ir šaldymo/šildymo įrenginys, kuris ima orą iš patalpų, jį atvėsina ar pašildo ir grąžina atgal į patalpas. Kondicionavimo sistemos įrengiamos biuruose ir kituose objektuose, kuriuose svarbu grynas ir tinkamos temperatūros oras. Šiais laikais kondicionavimo sistema – beveik privaloma prekybinio ar pramoninio objekto dalis, užtikrinanti darbuotojų ir klientų komfortą.