Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

+370 46 325 325 info@salna.lt

Koks gali būti šaldytuvo valdymas?

Šiuo metu yra gaminami šaldytuvai su elektroniniu ir mechaniniu valdymu.

Mechaninis valdymas. Tai vienas iš paprasčiausių ir populiariausių variantų. Pagrindas yra paprastas termostatas, kurį sukinėdami mes neturime galimybės nustatyti tikslios temperatūros. Vietoj to mes pasirenkame tam tikrus šaldymo lygius pavyzdžiui *, **, *** ir t.t. arba 1, 2, 3, 4, 5. Čia nėra griežtos sąsajos tarp tam tikro lygio ir nustatytos šaldymo temperatūros.

Elektroninis valdymas. Jis duoda galimybę nustatyti tikslią tempertūrą (lapsniais) kurios Jūs norite šaldytuve ir šaldymo kameroje. Toks valdymas dažniausiai yra šaldytuvo priekyje tam tikroje valdymo panelėje:

Elektroninis valdymas

Elektroninis valdymas. Jums taip pat dauguma atvejų leidžia atskirai nustatyti temperatūrą šaldytuve ir šaldymo kameroje. Esant vientisam valdymui temperatūrinis režimas yra pasirenkamas kartu t.y. Jūs negalėsite nustatinėti atskirai ir jeigu norėsite pakeisti šaldytuvo temperatūrą tuo pačiu metu keisis ir šaldymo kameros temperatūra. Todėl atskiras šaldytuvo ir šaldymo kameros temperatūros nustatymas yra žymiai patogesnis.