Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

+370 46 325 325 info@salna.lt

Kokie prietaisai gerina oro kokybę?

Oro kokybės gerinimo prietaisai visiems poreikiams
Namams ar biurui, šeimoms su vaikais ar sportininkams, alergiškiems ar astmą turintiems žmonėms: “BONECO healthy air” siūlo pilną akščiausios kokybės prietaisų liniją, sukurtų Šveicarijoje.

Oro plovėjai
yra idealūs prietaisai naudojimui visus metus. Jie įtraukia užterštą nešvarumais ir žiedadulkėmis orą, išgrynina jį ir išleidžia į patalpą. Rekomenduojamas lergiškiems žmonėms, norintiems valyti bei drėkinti orą tuo pačiu metu.

Oro grynintojai ir hibridai

valo orą įvairių filtrų sistemų pagalba bei drėkina. Naudojami visus metus ir idealiai tinka miesto gyventojams, alergiškiems žmonėms, sportininkams bei žmonėms, vertinantiems sveiką patalpų orą. Pastoviai didėjančio užterštumo laikais, šis prietaisas yra idealus pasirinkimas kiekvieniems namams.

Garų drėkintuvai

verda vandenį ir išleidžia nukalkintus, be bakterijų, drungnus garus į patalpą. Tai patikrintos ir išbandytos oro drėkinimo sistemos, nepriklausomos nuo vandens kokybės ar kietumo. Garų drėkintuvai rekomenduojami šeimoms, turinčioms vaikų ir žmonėms, žiemą netspariems gripui.

Drėkintuvai
itin tinka šildymo sezonui, kai oras labai sausas. Jie efektyviai drėkina dideles erdves, dirba tyliai ir sunaudoja mažai energijos. Juos patartina naudoti ir vasarą, kai oro kondicionavimo sistema išsausina orą.

Garintuvai

Garintuvo padėklas priima vandenį, kol prisipildo. Ventiliatorius traukia sausą kambario oraą per drėgną padėklą ir išleidžia jį puikiai sudrėkintą. Tuo pačiu oras yra išvalomas nuo dulkių ir nešvarumų.

Oro sausintuvai
kontroliuoja oro drėgnumą ir pašalina perteklinę drėgmę. Tai užtikrina apsaugą nuo pelėsio, dėmių bei rūdžių susidarymo.