Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

+370 46 325 325 info@salna.lt

Kokie gali būti oro kondicionierių tipai?

MONTUOJAMI Į LANGĄ

Montuojamas į langąŠie oro kondicionieriai pigiausi. Montuojami lange arba sienos angoje. Priekinė dalis yra patalpos viduje, kita dalis-lauke. Gali tiekti nedidelį šviežio oro kiekį iš lauko. Gaminami su mechaniniu valdymu arba belaidžiu valdymo kontrolės pultu. Gali tik šaldyti arba šaldyt ir šildyti. Oro kondicionierių korpusai pagaminti iš specialaus antikorozinio metalo. Priekinės grotelės lengvai nuimamos valyti.

MONTUOJAMI ANT SIENŲ SPLIT TIPO IR KONSOLINIAI LUBINIAI

Montuojamas ant sienosŠie oro kondicionieriai sudaryti iš dviejų blokų:vidinio ir išorinio. Vidinis-kuriame yra garintuvas, ventiliatorius, valdymo blokas ir filtrai, montuojamos patalpos viduje. Ventiliatorius įtraukia patalpos orą per filtrus, išvalo jį, dezodoruoja ir išpučia pro šaldymo gyvatuką jau atvėsintą atgal į patalpą.

Išorinis-montuojamas lauke arba gerai ventiliuojamoje patalpoje. Jame yra agregatai, atiduodantys į išorę iš patalpos išvestą šilumą-kondensatorius ir kompresorius. Išorinis blokas gali būti montuojamas ant specialių atramų ant sienos, stogo ar kitoje patogioje vietoje.

Montuojamas ane sienosAbu blokai sujngti izoliuotais variniais vamzdžiais, kuriais teka šaldymo agentas. Valdymas – belaidžiu valdymo kontrolės pultu. Šie kondicionieriai gali būti tik su šaldymo funkcija arba šaldyti-šildyti. Šildoma tuo pačiu šaldymo agregatu, kuris gali dirbti ir kaip šiluminis siurblys.

Kelioms patalpoms vėsinti gaminami labai patogūs šiam tikslui „Multisplit“ sistemos kondicionieriai. Sistemą sudaro du ar daugiau vidiniai ir vienas išorinis blokas, kurie yra sujungti variniais vamzdeliais. Geras pasirinkimas, kai nėra pakankamai vietos papildomam išoriniam blokui patalpinti.

KASETINIAI

Kasetinis oro kondicionieriusKasetiniai dailaus dizaino oro kondicionieriai skirti didesnėms komecinėms ar pramoninėms patalpoms vėsinti. Montuojami į lubas, oro srautą tolygiai gali paskirstyti trimis-keturiomis kryptimis.

KANALINIAI

Kanalinis kondicionieriusOro kondicionieriai paprastai kabinami po pakabinamomis lubomis ir orą ortakiais paskirsto patalpoje. Jų korpusai atsparūs korozijai, pagaminti iš galvanizuoto plieno. Labai paprastai instaliuojami ir gerai prieinami remontuoti.

MOBILŪS ORO KONDICIONIERIAI

Mobilus oro kondicionieriusPastatomi, paprastai su ratukais kondicionieriai yra patogūs nedidelėje patalpoje ar biure. Montavimo būdas: prijungtas ortakis išvedamas į lauką.

STOGINIAI ORO KONDICIONIERIAI

Stoginis oro kondicionieriusStoginis kondicionierius pristato yra vieno bloko šaldymo įrenginys.Paruoštas, nustatytas kondicionierius tiekia šviežio ir recirkuluoto oro mišinį, kuris paduodamas išcentrinių ventiliatorių pagalba į ortakius, kurie paskirsto orą po patalpą.Stoginiai kondicionieriai statomi ant stogo. Dažniausiai jie naudojami kondicionavimui ir vėdinimui dideliuose supermarketuose, sporto klubuose, konferenciju salėse. Stoginio kondicionieriaus savybės: platus galingumos spektras - nuo 8 iki 140 kW šaldymo ir šildymo, oro srautas nuo 1500 iki 25000 м3/h.Kompaktiskas. Patikimas ir ekonomiskas. Žemas trukšmo lygis.