Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

+370 46 325 325 info@salna.lt

Kodėl svarbu atlikti kasmetini oro kondicionieriaus aptarnavimą?

Net jeigu neitariate kad Jūsų oro kondicionierius turi kokių nors problemų, svarbu nors kartą metuose atlikti patikrinimą, išvalymą, aptarnavimą - idealiausiai prieš vasaros sezoną, tai užtikrins, kad Jūsų įranga pasiruošusi efektyviai dirbti.

Kai oro kondicionierius dirba, jis kaupia dulkes ir purvą svarbiose įrenginio srityse, tai turi įtakos įrenginio efektyvumui. Nešvarumai kaupiasi kondensatoriuje, išgarintuve ir oro filtruose.

Jeigu tai lieka ignoruojama, Jūsų oro kondicionavimo sistema, praranda apie 5% savo efektyvumo per metus, tai reiškia mažėja oro kondicionierius galingumas ir jis turi dirbti žymiai smarkiau.

Oro kondicionieriaus servisas pats save apmoką pagerindamas elektros energijos naudojimo efektyvumą, o tai sutaupo jūsų mėnesinę elektros sąskaitą, taip pat prailginą oro kondicionieriaus ilgaimžiškumą. Kasmetinis oro kondicionierius servisas elektros sąnaudas sumažina maždaug 15%, padėda išvengti ankstesnių nei įprasta gedimų.

Priešingai, nei pigus oro kondicionieriaus aptarnavimas, Kondicionavimo sistemos keitimas gali kainuoti yapč brangiai. Bet net nekeičiant jos, o tiesiog ją remontuojant, kaina išaugs bent kelis kartus. Kvalifikuotas specialistas atlikdamas įrenginio aptarnavimą randa smulkias problemas, kurios paliktos nepastebėtos ir nesutvarkytos, gali išaugti į didesnius brangesnius klausimus.

Į įprastinis oro kondicionieriaus aptarnavimą įeiną : ventiliatoraus, variklio patikrinimai, slėgio, temperatūros nustatymai, šaltnešio lygio nustatymas, jungčių patikrimas ir tt.