Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

+370 46 325 325 info@salna.lt

Kaip pirkti, Pirkimas lizingu, Išankstinė sąskaita ant įmonės

Kaip pirkti prekę?

Interneto svetainėje www.salna.lt  susirandate pageidaujamą prekę.

Pasirinkus norimą prekę, prekės lange reikia spausti

 Įdėti į krepšelį

1_1_apibrauktas_real.png

Jeigu perkate daugiau prekių toliau naršykite www.salna.lt . Jei perkate tik pasirinktą prekės, tada spaudžiate „Pirkti“

1_2_apibrauktas_real.png

Paspaudus “Pirkti” Jums yra parodomas jūsų pasirinktų prekių krepšelis. Jeigu norite tęsti, spauskite “Tęsti užsakymą”.

1_3_apibrauktas_real.png

Jeigu nesate prisijungę ar dar neturite susikūrę naudojo paskyros, šioje skiltyje galėsi pasirinkti ka norite daryti. Jeigu jau turite naudojo skiltį tiesiog įveskite prisijungimo duomenis. Jeigu dar neturite naudotojo paskyros rekomenduojame susikurti.

1_3a_apibraukta.png

Jeigu registruojate naują naudotojo paskyrą, dabar suveskite savo kontaktinę informaciją.

*Pirkėjo pateikti duomenys bus naudojami tik prekių pirkimo-pardavimo el. parduotuvėje www.salna.lt tikslais. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti šios informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus Pardavėjo partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Pirkėjo užsakymo įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie Pirkėjo asmens duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktų numatyta tvarka.

 

1_3b_apibraukta.png

Kai prisijungsite arba baigsite registraciją, Jūs turėsite patvirtinto prekės užsakovo duomenys.

1_4_apibrauktas.png

Patvirtinus užsakovo duomenys, pasirinkite pristatymo būdą ir adresą.

*Norėdami atsiskaityti grynais parduotuvėje, prašome apie tai parašyti mums pranešti telefonu arba elektroniniu paštu.

 

Patvirtinus pristatymo būdą pasirinkite pageidaujamą mokėjimo būdą. Užsakymas nebus vykdomas, kol nebus patvirtintas jūsų mokėjimas.

*Patvirtinus mokėjimą Jums automatiškai bus atsiųstas elektroninis laiškas su sėkmingo mokėjimo patvirtinimu arba tiesiogiai susisiekta telefonu.

*Pasirinkę funkciją vėlesniam apmokėjimui arba išankstinę sąskaitą, turite mus informuoti apie įvykdytą mokėjimą.

*Siuntų pristatymas į Kuršių nerija - papildomas 22 Eur. mokestis, už jį reikia mokėti atskirai.

*Iškilus klausimams dėl apmokėjimo arba prekių likučių prašome susisiekti :  Vilniuje tel.:  8 (5) 2720204, Klaipėdoje tel.: +370 (46) 325 325 arba elektroniniu paštu info@salna.lt.

 

1_6_apibraukta.png

Pirkimas lizingu

Norėdami pirkti lizingu viską atlikite taip pat kaip nurodyta "Kaip pirkti prekę". Ir mokėjimo būdu pasirinkite "General Financing" arba "mokilizingas". Paspaudus viena iš būdų, jus perkels į lizingo paslaugos teikėjo puslapį ir ten galėsite sudaryti lizingo sutartį. Užsakymas bus apmokėtas kai lizingo bendrovė pateiks informacija apie sudarytą sutartį, tai užtrunka iki 24val.

 

lizingas.jpg

 

Kaip gauti išankstinę sąskaitą ant įmonės?

Išankstinė sąskaitą ant įmonės galima tik registruojantis. Darant užsakymą nesiregistruojant, pildyti ant įmonės neįmanoma.

Norėdami gauti išankstinę sąskaitą ant įmonės, tiesiog pildykite užsąkymą standartiškai, kai nueisite į antrą skiltį (Vartotojo zoną) pildant užsąkymą, pažymėkite "Pildyti kaip įmonę", užpildykite įmonės informaciją.  Toliau pildykite užsąkymą. Apmokėjimo būdui pasirinkite išankstinę sąskaitą. Isankstine_saskaita_ant_imones.png