+370 46 325 325 info@salna.lt

Servisas

„Šalna“ ne tik projektuoja ir montuoja šaldymo, vėdinimo ir kondicionavimo sistemas, bet ir atlieka jų garantinį, pogarantinį, planinį bei skubų remontą.

Transporto šaldymo įrangos servisas, montavimas

Atsarginių dalių užsakymas

Gedimo registravimo forma

Servisas

Automobilinių kondicionierių pildymas ir patikra

Transporto šaldymo įrangos servisas, montavimas

koliazas.png

Esame įgalioti tokių kompanijų kaip “Zanotti”, “Waeco” prekybos ir serviso atstovai Lietuvoje ir Latvijoje, kuri gamina aukščiausios kokybės šaldymo įranga lengvajam, bei sunkiajam transportui.  Atliekame transporto šaldymo įrangos pardavimą, montavimą bei remontą.  Diagnostiką, garantinį, bei garantijai pasibaigus techninį aptarnavimą atliekame ir visiems kitiems žymiausių gamintojų tokių kaip: „Thermoking“, „Carrier“, „Alex original“, „Frigoblock“ įrenginiams. Remontuojame, bei montuojame izoterminius kėbulus mikroautobusams, sunkvežimių šaldytuvams.
Siekiant išlaikyti gerą įmonės reputaciją klientų tarpe, darbus visada atliekame sąžiningai, kokybiškai. Ne mažiau vertinami esame ir už tai, jog darbai vykdomi lanksčiai laiko atžvilgiu, visada kliento naudai.

Mus rasti galite, adresu: Šilutės pl. 101A, LT-95112, Klaipėda arba Savanorių pr. 178F, LT-03154, Vilnius

Susisiekti, tel.: +370 (46) 325 325, +370 5 2199788

Taip pat ir Rygoje. AdresuLāčplēša iela 92-4,LV-1003, Rīga, tel.: +371 66 116 600

Servisas

 • Parduoda ir remontuoja buitinius ir automobilinius šaldytuvus, bei atlieka jų garantinį ir pogarantinį remontą.
 • Vykdo pramoninės ir prekybinės šaldymo įrangos pardavimo, remonto, jų techninio bei garantinio aptarnavimo paslaugas:
 • Remontuoja, keičia agregatus, atstato darbingumą (pramoninių šaldytuvų, šaldiklių, šaldymo vitrinų, ledo generatorių, šaldymo salų, spintų) suteikia garantiją.
 • Įrengia šaldymo kameras, jas remontuoja, atlieka jų techninį aptarnavimą, (surenka įvairaus dydžio šaldymo kameras su šaldymo agregatais ir jas įrengia pas klientą. Agregatus parenka priklausomai nuo galingumo, kainos, įrengimo vietos), - sudaro sutartis su klientais jų aptarnavimui.
 • Remontuoja ir aptarnauja įvairias kondicionavimo, šaldymo sistemas (Ligoninių, viešbučių, laivų, spec. automobilių, maisto produkcijos perdirbimo įmonių, parduotuvių).
 • Remontuoja šilumos siurblius – keičia kompresorius, užpildo sistemas, sutvarko valdymą, darbus vykdo vietoje bei ceche.
 • Įrenginėja bei remontuoja spec. automobilių apšiltintus kėbulus-kameras, su ju agregatais (galimas viso kebulo izoterminis apšiltinimas, su parinktos bei mūsų pateiktos šaldymo įrangos sumontavimu, garantija bei po to garantiniu ir techniniu aptarnavimu).
 • Keičia ir remontuoja keleivinių autobusų kondicionavimo sistemas, jų įrangą, agregatus.
 • Diagnozuoja, užpildo ir taiso autom obilių kondicionierius.
 • Parduoda, vykdo garantinį aptarnavimą, remontuoja mikroklimato įrenginius: Oro drėkintuvus, valytuvus, sausintuvus.
 • Remontuoja ir aptarnauja pastatų vėdinimo sistemas.
 • Remontuoja ir aptarnauja medicinos šaldymo įrangą.
 • Gamina įvairius nestandartinius šaldymo įrenginius.
 • Parduoda ir remontuoja pieno šaldymo įrangą

Įmonėms, užsakiusioms bet kurį „Šalna“ produktą, siūlome pasirašyti serviso sutartį, kuri padės ne tik išvengti sistemos gedimų, užtikrins teisingą jos eksploatavimą, tačiau ir suteiks galimbę skubius remonto darbus atlikti už žemesnę kainą. Serviso paslaugas siūlome ir įmonėms jau įsigijusioms mūsų konkurentų parduodamas šaldymo ar vėdinimo/kondicionavimo sistemas – galime garantuoti, jog per ilgus darbo metus turime sukaupę didžiulę patirtį, kuri mums leidžia vadintis ekspertais įrenginių remonto srityje.

Jei Jus sudomino serviso paslaugos, prašome kreiptis į mūsų vadybininkus info@salna.lt ir mes pateiksime Jums konkurencingą pasiūlymą.

Mus rasti galite, adresu: Šilutės pl. 101A, LT-95112, Klaipėda arba Savanorių pr. 178F, LT-03154, Vilnius

Susisiekti, tel.: +370 (46) 325 325, +370 5 2199788

Taip pat ir Rygoje. AdresuLāčplēša iela 92-4,LV-1003, Rīga, tel.: +371 66 116 600

Atsarginių dalių užsakymas

Atsarginių dalių užsakymo forma

Gedimo registravimo forma

Pas mus visada galite pirkti atsargines šaldymo technikos dalis už geriausią kainą. Mes bendradarbiaujame tiesiogiai su atsarginių dalių tiekėjais / gamintojais. Visos pas parduodamos detalės yra originalios. Tiekiame Sharp, Samsung, Daewoo, LG, Atlant, Snaigė, Waeco, Mawi, Igloo, Whirlpool, Beko, Scandomestic, Polair, Bosch, AEG, Electrolux bei kitų gamintojų detales.

Tiekiame šaldytuvų kompresorius, šaldytuvų filtrus, šaldymo sistemos užpildymo vamzdelius (ventiliai), termostatus, šaldytuvų rankenas, šaldytuvų tarpines, šaldytuvų lentynas, šaldytuvų stalčus, šaldytuvų laikiklius, šaldytuvų durų vyriusi, manometrus, žarnas, kranelius bei movas - kondicionierių pildymo įranga, šaldytuvų ventiliatorius, šaldytuvų termometrus, šaldytuvų kondensatorius, šaldytuvų rėles, šaldytuvų agentų talpos, šaldyuvų davikliai talpos, maitinimo laidai, bei daug kitų šaldymo įrenginių dalių. 

Detalių užsakymas

„Šalnos Prekyba“ nustato ar detalę įmanoma pateikti, kokiomis sąlygomis ir kokia jos kaina.
Galutinis užsakymas įvykdomas detalę apmokėjus internetu arba atvykus į "Šalnos prekybos“ Vilniaus, Klaipėdos filialus. Užsakovas privalo iš anksto apmokėti už detalės.

Susisiekti, Klaipėdoje tel.: +370 (46) 325 325, Vilniuje tel.: +370 5 2199788. Susisiekte, email: info@salna.lt .

Reikalinga informacija norit pateikti užklausą: telefonu, elektroniniu paštu ar atvykus pas mus:

 • UŽSAKOMOS DETALĖS SMULKUS APIBŪDINIMAS (pvz. reikalinga viršutinė šaldytuvo durų rankenėlė)
 • Prietaiso, kuriam reikalinga detalė, pavadinimas (pvz.: Šaldytuvas)
 • Prietaiso prekinis ženklas (pvz.: Liebherr)
 • Prietaiso modelis (pvz.: GN 2323)
 • Prietaiso pirkimo data (pvz.: 2009.08.08)
 • Prietaiso serijinis numeris (pvz.: 34212354)
 • Prietaiso art. nr. (Gorenje, Mora) (pvz. 16351/01)
 • Prietaiso PNC numeris (Electrolux, Zanussi, AEG) (pvz. 16351/01)
 • Detalės serijinis numeris/kodas (jei žinoma) (pvz. 616430)
 • Kontaktiniai duomenys (Vardas, Pavardė, Telefonas, Adresas, Miestas)

Mus rasti galite, adresu: Šilutės pl. 101A, LT-95112, Klaipėda arba Savanorių pr. 178F, LT-03154, Vilnius

Susisiekti, tel.: +370 (46) 325 325, +370 5 2199788

Automobilinių kondicionierių pildymas ir patikra

Automobilinių kondicionierių pildymo kainynas

Automobilių kondicionierių pildymo paslaugą greitai ir kokybiškai atlieka licencijuotas asmuo. Pildymas trunka apie 30 minučių.

Pagal automobilio markę nustatomas reikiamas šaldymo reagento, bei alyvos kiekis ir automatiniu prietaisu užpildoma kondicionieriaus sistema. Profesionale įranga atliekame automobilių kondicionierių pildymą freono dujomis. Jo metu patikrinamas sistemos sandarumas, pakeičiamas freonas (šaldymo reagentas) bei kondicionieriaus alyva.

 Automobilių techninės priežiūros specialistai pataria, šaldymo skystį pildyti periodiškai, maždaug kas metus kai pasibaigia sezonas (arba prieš sezoną). Norint, kad pilnai funkcionuotų kondicionavimo sistema, būtina periodiškai ją užpildyti šaldymo skysčių – freonu (kitaip šaldymo agendu – R134a). Sezonas įvardijamas šiltasis metų laikas. Tačiau tam, kad po žiemos sezono sistema neužsistovėtų ir paskui nekiltų rizika, kad įjungiant sistemą užsikirs siurblys, būtina kelis kartus įjungti kondicionierių ir žiemą.

Kondicionavimo sistema pildant freonu pirmiausiai sudaromas vakuumas. Mūsų servise yra visa reikalinga įranga, su kuria iš šaldymo sistemos išsiurbiamas oras. Taip pat naudojame profesionalią įrangą, kuri tiksliai padeda nustatyti kiek tam tikram automobiliui reikia užpildyti šaldymo skysčio (nes kiekvieno automobilio techniniai parametrai yra skirtingi). Atvykus į mūsų servisą galite profilaktiškai pasitikrinti kondicionavimo sistemos sandarumą.

Mus rasti galite, adresu: Šilutės pl. 101A, LT-95112, Klaipėda arba Savanorių pr. 178F, LT-03154, Vilnius

Susisiekti, tel.: +370 (46) 325 325, +370 5 2199788

t5jcelez.png