+370 46 325 325 info@salna.lt

Oro drėkintuvas Boneco U650 Baltas

Ultragarsinis oro drėkintuvas
€ 18000

Prekės ID: 111


Veikimo principas: Ultragarsinis


Rekomenduojama patalpai: 60 m²


Plotis: 24 cm


Aukštis: 35.5 cm


Gylis: 28 cm


Spalva: Balta


Svoris: 4 kg


Lizingo partneriai
Pristatymo terminai

Atsiėmimas Vilniaus parduotuvėje - nuo 0 iki 2 darbo dienų

Atsiėmimas Klaipėdos parduotuvėje - nuo 0 iki 2 darbo dienų

Pristatymas į namus - nuo 0 iki 2 darbo dienų

Garantija:
Standartinė garantija
+ 12 mėn. € 12,60
+ 24 mėn. € 18,00
+ 36 mėn. € 23,40
Susiję produktai
 • Nukalkintojas Boneco Air-O-Swiss A 7417
 • Kasetė filtras Boneco Air-O-Swiss A7531 kasetė
 • Jonizuota sidabro lazdelė Boneco Air-O-Swiss ISS A7017
 • Kasetė filtras Boneco A 250 AQUA PRO
Panašios prekės
 • Oro drėkintuvas Cooper&Hunter CH 700-5 (GB)
 • Oro drėkintuvas Honeywell EH-3100E (Demo versija)
 • Oro drėkintuvas Timberk THU UL 05
 • Oro drėkintuvas Bionaire BWM8305
 • Oro drėkintuvas Timberk THU ADF 01 (W)
 • Oro drėkintuvas Timberk THU UL 07 (BL)

Platesnę informacija apie sveiko oro svarbą rasite čia.

Ultragarsinis oro drėkintuvas Boneco U650

Ultragarsinis drėkintuvas Boneco U650 tapo sveiko mikroklimato srityje naujų technologijų įsikūnijimu. Įmontuoto higrostato ir temperatūros daviklio dėka, nustatomas norimas drėgmės lygis priklausomai nuo temperatūros, kuris bus automatiškai palaikomas nustatytą laiko tarpą (iki 8 valandų) arba neribotai. Būtent taip veikia ITC funkcija, aprūpinanti 100% tikslumą palaikant sveiką mikroklimatą.

Naujo prietaiso skiriamuoju ženklu tapo "šiltų" garų funkcija, kurių pagalba vanduo, prieš patenkant į ultragarso membraną, yra ilgai kaitinamas iki 80°С (pasterizacija), ko pasekoje, generojamas oras išsivalo, o drėkintuvo produktyvumas išauga iki 550g/val. Atskiro dėmesio nusipelnė ir pati membrana. Specialaus titaniumnitrite padengimo dėka jos paviršius tampa, jai būdingo, "auksinio" atspalvio bei įgauna pastovią apsaugą nuo fizinių ir cheminių pažeidimų.

Drėkintuvas Boneco U650 aprūpintas šiuolaikiniu i-touch elektriniu, sensoriškai valdomu, bloku, kiekvienas mygtuko paspaudimas yra lydimas neįkyriu garsu, todėl prietaiso naudojimas yra dar paprastesnis ir aiškesnis.

Bendrą vaizdą papildo elegantiškas drėkintuvų dizainas: sklandžios korpuso linijos ir aukštos kokybės plastikas, baltos ir juodos spalvos stilingos priekinės plokšteles, o taip pat įžymi šveicarų kokybė iškelia drėkintuvą Boneco U650 į naują lygį. Minimalistinis, bet labai stilingas prietaisas gali papildyti praktiškai kiekvieną interjerą.

Boneco U650: elegantiškas oro drėkinimas

...namų ekologijai
Gyvenamosios patalpos mikroklimatas turi maksimaliai atitikti sveikos ir švarios atmosferos parametrus.Boneco U650 padės sureguliuoti drėgmės lygį patalpoje bei aprūpins laisvą ir lengvą kvepavimą visai Jūsų šeimai.

...baldų priežiūrai
Boneco U650 yra plačiai naudojamas patalpose, kuriose laikomas antikvariatas, muzikiniai instrumentai arba tiesiog paprastas parketas. Sausas oras pavojingas tuo, kad dėl nepakankamo oro drėgnumo dažnai atsiranda plyšiai ant parketo ir daiktų, pagamintų iš medžio. Tinkamo drėgmės lygio namuose palaikymas padės išvengti medienos skilinėjimo ir jo pasekmių.

...augalų priežiūrai
Egzotiniai augalai yra pakankamai įneringi ir reikalauja ypatingo dėmesio. Iš esmės, tai yra susiję su jiems būtinu aplinkos oro drėgmingumu. Tokiu atveju, sukurti natūralų drėgmės lygį padės Bonecos U650. Todėl šis prietaisas yra sėkmingai naudojamas žiemos sodose ir oranžerijose.

Veikimo principas
Boneco U600 drėkintuvų veikloje yra naudojamas įdomus fizikos efektas: korpuso viduje įrengiama membrana, kuri vibruojant aukštu dažniu, išskaido vandenį į mažus lašus. Tokiu būdu, prietaisas generuoja „garų“ debesį, pro kurį ventiliatoriumi yra praleidžiamas oras, taip užtikrinant švelnų ir efektyvų drėkinimą. Ultragarsinis drėkintuvas Boneco U600 yra labai efektyvus — iki 550 g skysčių per valandą, todėl esant poreikiui, jis gali lengvai padidinti natūralų drėgmės lygį patalpoje. Prietaisas aprūpintas elektriniu higrostatu, leidžiančiu automatiškai palaikyti nustatytą drėgmės lygį. Esamas vandens kiekis rodomas informaciniame SK-displėjuje.

Vandens dezinfekavimo technologija
Prietaisai yra aprūpinti keičiamuoju AG+ kartridžu. Į kartridžo plastiko sudėtį įeina komponentas AG+  (sidabro aktyvių junginių dalelės). Šis kompnentas naudoja antiseptines sidabro savybes, tuo pačiu aprūpinant papildomą vandens dezinfekavimą nuo ligas sukeliančių mikroorganizmų ir bakterijų. AG+ kartridžo naudojimas neleidžia druskai, esančiai vandentiekio vandenyje, nusėsti kambaryje. Išankstinio vandens kaitinimo iki 80ºС (pasterizacija) funkcija, aprūpina pilną vandens išvalymą nuo bakterijas sukeliančių mikrobų ir bakterijų.


Sidabro pagalba

Pagal pageidavimą, į ultragarsinį drėkintuvą Boneco U650 gali būti įmontuotas jonizuojantis sidabrinis strypas Ionic Silver Stick (ISS). Tokia technologija aprūpina efektyvų vandens dezinfekavimą ir visų rūšių ligas sukeliančių mikroorganizmų (bakterijų ir virusų) žūtį. Prietaisui Air-O-Swiss U650 Ionic Silver Stick yra papildoma parinktis.


Papildomas patikimumas
Ultragarsinių drėkintuvų Boneco U650 gamybai, kompanija Plaston naudoja inovacinę ultragarso "auksinę" membraną, su TDK® (Japonija) firmos sukurtu titaniumnitrite padengimu, o valdymo bloką – LG firmos. Air-O-Swiss U650 drėkintuvų tranzistorius, valdantis membranos darbą, turi dvigubą aušinimą (oro ir vandens), kas užkerta kelią jo perkaitymui ir sugadinimui. Pačios membranos paviršiaus patikimumas patvirtinamas dar ir tuo, kad būtent titaniumnitrite padegimo aukštas aupsaugines ir estetines savybes naudoja bažnyčių kupolų apdorojimams, o ne auksą, kaip yra priimta manyti.


Kartridžų keitimas
Siekiant maksimaliai supaprastinti ultragarsinių prietaisų eksploatavimą ir leisti naudoti vandentiekio vandenį, visuose ultragarsinio tipo prietaisuose, kompanija Plaston numatė vandens valymui skirtą filtravimo elementą. Tai keičiamas jonų mainų dervų kartridžas, kurio tarnavimo laikotarpį sudaro 2-4 mėnesiai, priklausomai nuo vandentiekio vandens kokybės. Taip pat, pirkėjams yra siūloma pati Bayer Ag koncerno gamybos jonų mainų derva, supakuota po vieną ar tris porcijas keitimui pačiame kartridže, kas suteikia galimybę sutaupyti.


Elektrinis valdymo blokas
Boneco U650 aprūpintas šiuolaikiniu elektriniu, sensoriškai valdomu, bloku i-touch. Prietaiso naudojimo paprastumui kiekvienas mygtuko paspaudimas yra lydimas neįkyriu garsu. Drėkintuvas taip pat suteikia galimybę pasirinkti automatišką (AUTO) arba naktinį režimą. Ypatingo dėmesio verta ITC funkcija – optimalaus drėgmės lygio automatiškas palaikymas, priklausomai nuo temperatūros. Įjungus šią funkciją, drėkintuvas savarankiškai seks temperatūros pokyčius ir automatiškai keis drėgmės lygį, aprūpinant 100% tikslumą palaikant sveiką mikroklimatą.


Teisingas ultragarsinio drėkintuvo įrengimas

Ultragarsinis oro drėkintuvas Boneco U650 įrengiamas ant bet kokio lygaus horizontalaus paviršiaus, patalpose, kurių dydis neviršija 150 kub.m.

Boneco U650 ypatumai   

 • sensorinis i-touch valdymas
 • du darbo režimai: "šalti" garai / "šilti" garai
 • vandens dezinfekavimo sistema pasterizacijos būdu - kaitinimas iki 80ºС
 • ilgalaikė "auksinė" membrana (titaniumnitrite padengimas)
 • vandens valymo AG+ kartridžas su sidabro dalelėmis
 • keiciamas kartridžo pildytuvas
 • 8 valandų darbo taimeris
 • AUTO / NAKTINIS darbo režimas
 • ITC funkcija – automatiškas optimalaus drėgmės lygio palaikymas, priklausomai nuo temperatūros
 • jonizuojantis sidabrinis strypas (ISS) *papildomas aksesuaras
 • dviejų srovių vandens purkštuvas (skirstytuvas)
 • įmontuotas higrostatas (drėgmės reguliatorius)
 •  drėkinimo intensyvumo reguliatorius
 • žemo vandens lygio indikatorius
 • prietaiso valymo indikatorius
 • displėjaus ryškumo indikatorius
 • talpus permatomas bakas, skirtas vandeniui
 • aukštos kokybės komponentai ir medžiagos
 • mažos elektros energijos sąnaudos
 • beveik begarsis <25 dB(A)

Daugiau informacijos apie gamintoja rasite  www.boneco.com.

Platesnę informacija apie sveiko oro svarbą rasite čia
Oro drėkintuvų tipus ir jų veikimo principus rasite čia.

Alternatyvūs prekės pavadinimai: oro drėkintuvai, oro drėkintuvas.

Bendra informacija

Tipas:Oro drėkintuvas

Gamintojas:Boneco

Veikimo principas:Ultragarsinis

Aukštis:35.5 cm

Plotis:24 cm

Gylis:28 cm

Spalva:Balta

Valdymas:Elektroninis

Svoris:4 kg

Rekomenduojama patalpai:60 m²

Gamintojo šalis:Šveicarija

Garantija:24 mėn.

Oro drėkintuvo informacija

Vandens išgarinimas:0.40-0.55 l/h

Vandens talpos tūris:5.5 l

 • pvz7 1
 • Boneco Air-O-Swiss U650
 • Boneco Air-O-Swiss U650
 • Boneco Air-O-Swiss U650
 • Boneco Air-O-Swiss U650
 • Boneco Air-O-Swiss U650

Boneco Air-O-Swiss U650

Ultragarsinis drėkintuvas Air-O-Swiss U650 tapo sveiko mikroklimato srityje naujų technologijų įsikūnijimu. Įmontuoto higrostato ir temperatūros daviklio dėka, nustatomas norimas drėgmės lygis priklausomai nuo temperatūros, kuris bus automatiškai palaikomas nustatytą laiko tarpą (iki 8 valandų) arba neribotai. Būtent taip veikia ITC funkcija, aprūpinanti 100% tikslumą palaikant sveiką mikroklimatą.

Oro drėkintuvai

32 grįžti atgal
pvz7 1
Boneco Air-O-Swiss U650
Boneco Air-O-Swiss U650
Boneco Air-O-Swiss U650
Boneco Air-O-Swiss U650
Boneco Air-O-Swiss U650

Oro drėkintuvas Boneco U650 Baltas

Ultragarsinis oro drėkintuvas

€ 18000

Tipas: Oro drėkintuvas


Gamintojas: Boneco


Veikimo principas: Ultragarsinis


Aukštis: 35.5 cm


Plotis: 24 cm


Gylis: 28 cm


Spalva: Balta


Valdymas: Elektroninis


Svoris: 4 kg


Rekomenduojama patalpai: 60 m²


Gamintojo šalis: Šveicarija


Garantija: 24 mėn.


Aprašymas
pvz7 1
Oro drėkintuvas Boneco U650 Baltas

Platesnę informacija apie sveiko oro svarbą rasite čia.

Ultragarsinis oro drėkintuvas Boneco U650

Ultragarsinis drėkintuvas Boneco U650 tapo sveiko mikroklimato srityje naujų technologijų įsikūnijimu. Įmontuoto higrostato ir temperatūros daviklio dėka, nustatomas norimas drėgmės lygis priklausomai nuo temperatūros, kuris bus automatiškai palaikomas nustatytą laiko tarpą (iki 8 valandų) arba neribotai. Būtent taip veikia ITC funkcija, aprūpinanti 100% tikslumą palaikant sveiką mikroklimatą.

Naujo prietaiso skiriamuoju ženklu tapo "šiltų" garų funkcija, kurių pagalba vanduo, prieš patenkant į ultragarso membraną, yra ilgai kaitinamas iki 80°С (pasterizacija), ko pasekoje, generojamas oras išsivalo, o drėkintuvo produktyvumas išauga iki 550g/val. Atskiro dėmesio nusipelnė ir pati membrana. Specialaus titaniumnitrite padengimo dėka jos paviršius tampa, jai būdingo, "auksinio" atspalvio bei įgauna pastovią apsaugą nuo fizinių ir cheminių pažeidimų.

Drėkintuvas Boneco U650 aprūpintas šiuolaikiniu i-touch elektriniu, sensoriškai valdomu, bloku, kiekvienas mygtuko paspaudimas yra lydimas neįkyriu garsu, todėl prietaiso naudojimas yra dar paprastesnis ir aiškesnis.

Bendrą vaizdą papildo elegantiškas drėkintuvų dizainas: sklandžios korpuso linijos ir aukštos kokybės plastikas, baltos ir juodos spalvos stilingos priekinės plokšteles, o taip pat įžymi šveicarų kokybė iškelia drėkintuvą Boneco U650 į naują lygį. Minimalistinis, bet labai stilingas prietaisas gali papildyti praktiškai kiekvieną interjerą.

Boneco U650: elegantiškas oro drėkinimas

...namų ekologijai
Gyvenamosios patalpos mikroklimatas turi maksimaliai atitikti sveikos ir švarios atmosferos parametrus.Boneco U650 padės sureguliuoti drėgmės lygį patalpoje bei aprūpins laisvą ir lengvą kvepavimą visai Jūsų šeimai.

...baldų priežiūrai
Boneco U650 yra plačiai naudojamas patalpose, kuriose laikomas antikvariatas, muzikiniai instrumentai arba tiesiog paprastas parketas. Sausas oras pavojingas tuo, kad dėl nepakankamo oro drėgnumo dažnai atsiranda plyšiai ant parketo ir daiktų, pagamintų iš medžio. Tinkamo drėgmės lygio namuose palaikymas padės išvengti medienos skilinėjimo ir jo pasekmių.

...augalų priežiūrai
Egzotiniai augalai yra pakankamai įneringi ir reikalauja ypatingo dėmesio. Iš esmės, tai yra susiję su jiems būtinu aplinkos oro drėgmingumu. Tokiu atveju, sukurti natūralų drėgmės lygį padės Bonecos U650. Todėl šis prietaisas yra sėkmingai naudojamas žiemos sodose ir oranžerijose.

Veikimo principas
Boneco U600 drėkintuvų veikloje yra naudojamas įdomus fizikos efektas: korpuso viduje įrengiama membrana, kuri vibruojant aukštu dažniu, išskaido vandenį į mažus lašus. Tokiu būdu, prietaisas generuoja „garų“ debesį, pro kurį ventiliatoriumi yra praleidžiamas oras, taip užtikrinant švelnų ir efektyvų drėkinimą. Ultragarsinis drėkintuvas Boneco U600 yra labai efektyvus — iki 550 g skysčių per valandą, todėl esant poreikiui, jis gali lengvai padidinti natūralų drėgmės lygį patalpoje. Prietaisas aprūpintas elektriniu higrostatu, leidžiančiu automatiškai palaikyti nustatytą drėgmės lygį. Esamas vandens kiekis rodomas informaciniame SK-displėjuje.

Vandens dezinfekavimo technologija
Prietaisai yra aprūpinti keičiamuoju AG+ kartridžu. Į kartridžo plastiko sudėtį įeina komponentas AG+  (sidabro aktyvių junginių dalelės). Šis kompnentas naudoja antiseptines sidabro savybes, tuo pačiu aprūpinant papildomą vandens dezinfekavimą nuo ligas sukeliančių mikroorganizmų ir bakterijų. AG+ kartridžo naudojimas neleidžia druskai, esančiai vandentiekio vandenyje, nusėsti kambaryje. Išankstinio vandens kaitinimo iki 80ºС (pasterizacija) funkcija, aprūpina pilną vandens išvalymą nuo bakterijas sukeliančių mikrobų ir bakterijų.


Sidabro pagalba

Pagal pageidavimą, į ultragarsinį drėkintuvą Boneco U650 gali būti įmontuotas jonizuojantis sidabrinis strypas Ionic Silver Stick (ISS). Tokia technologija aprūpina efektyvų vandens dezinfekavimą ir visų rūšių ligas sukeliančių mikroorganizmų (bakterijų ir virusų) žūtį. Prietaisui Air-O-Swiss U650 Ionic Silver Stick yra papildoma parinktis.


Papildomas patikimumas
Ultragarsinių drėkintuvų Boneco U650 gamybai, kompanija Plaston naudoja inovacinę ultragarso "auksinę" membraną, su TDK® (Japonija) firmos sukurtu titaniumnitrite padengimu, o valdymo bloką – LG firmos. Air-O-Swiss U650 drėkintuvų tranzistorius, valdantis membranos darbą, turi dvigubą aušinimą (oro ir vandens), kas užkerta kelią jo perkaitymui ir sugadinimui. Pačios membranos paviršiaus patikimumas patvirtinamas dar ir tuo, kad būtent titaniumnitrite padegimo aukštas aupsaugines ir estetines savybes naudoja bažnyčių kupolų apdorojimams, o ne auksą, kaip yra priimta manyti.


Kartridžų keitimas
Siekiant maksimaliai supaprastinti ultragarsinių prietaisų eksploatavimą ir leisti naudoti vandentiekio vandenį, visuose ultragarsinio tipo prietaisuose, kompanija Plaston numatė vandens valymui skirtą filtravimo elementą. Tai keičiamas jonų mainų dervų kartridžas, kurio tarnavimo laikotarpį sudaro 2-4 mėnesiai, priklausomai nuo vandentiekio vandens kokybės. Taip pat, pirkėjams yra siūloma pati Bayer Ag koncerno gamybos jonų mainų derva, supakuota po vieną ar tris porcijas keitimui pačiame kartridže, kas suteikia galimybę sutaupyti.


Elektrinis valdymo blokas
Boneco U650 aprūpintas šiuolaikiniu elektriniu, sensoriškai valdomu, bloku i-touch. Prietaiso naudojimo paprastumui kiekvienas mygtuko paspaudimas yra lydimas neįkyriu garsu. Drėkintuvas taip pat suteikia galimybę pasirinkti automatišką (AUTO) arba naktinį režimą. Ypatingo dėmesio verta ITC funkcija – optimalaus drėgmės lygio automatiškas palaikymas, priklausomai nuo temperatūros. Įjungus šią funkciją, drėkintuvas savarankiškai seks temperatūros pokyčius ir automatiškai keis drėgmės lygį, aprūpinant 100% tikslumą palaikant sveiką mikroklimatą.


Teisingas ultragarsinio drėkintuvo įrengimas

Ultragarsinis oro drėkintuvas Boneco U650 įrengiamas ant bet kokio lygaus horizontalaus paviršiaus, patalpose, kurių dydis neviršija 150 kub.m.

Boneco U650 ypatumai   

 • sensorinis i-touch valdymas
 • du darbo režimai: "šalti" garai / "šilti" garai
 • vandens dezinfekavimo sistema pasterizacijos būdu - kaitinimas iki 80ºС
 • ilgalaikė "auksinė" membrana (titaniumnitrite padengimas)
 • vandens valymo AG+ kartridžas su sidabro dalelėmis
 • keiciamas kartridžo pildytuvas
 • 8 valandų darbo taimeris
 • AUTO / NAKTINIS darbo režimas
 • ITC funkcija – automatiškas optimalaus drėgmės lygio palaikymas, priklausomai nuo temperatūros
 • jonizuojantis sidabrinis strypas (ISS) *papildomas aksesuaras
 • dviejų srovių vandens purkštuvas (skirstytuvas)
 • įmontuotas higrostatas (drėgmės reguliatorius)
 •  drėkinimo intensyvumo reguliatorius
 • žemo vandens lygio indikatorius
 • prietaiso valymo indikatorius
 • displėjaus ryškumo indikatorius
 • talpus permatomas bakas, skirtas vandeniui
 • aukštos kokybės komponentai ir medžiagos
 • mažos elektros energijos sąnaudos
 • beveik begarsis <25 dB(A)

Daugiau informacijos apie gamintoja rasite  www.boneco.com.

Platesnę informacija apie sveiko oro svarbą rasite čia
Oro drėkintuvų tipus ir jų veikimo principus rasite čia.

Alternatyvūs prekės pavadinimai: oro drėkintuvai, oro drėkintuvas.

Oro drėkintuvo informacija

Vandens išgarinimas:0.40-0.55 l/h

Vandens talpos tūris:5.5 l

Nuotraukos
pvz7 1
Oro drėkintuvas Boneco U650 Baltas
pvz7 1 Boneco Air-O-Swiss U650 Boneco Air-O-Swiss U650 Boneco Air-O-Swiss U650 Boneco Air-O-Swiss U650 Boneco Air-O-Swiss U650
Video
pvz7 1
Oro drėkintuvas Boneco U650 Baltas
Panašios prekės
pvz7 1
Oro drėkintuvas Boneco U650 Baltas
/private/uploads/images/products/700.png
/private/uploads/images/products/700.png

Oro drėkintuvas Cooper&Hunter CH 700-5 (GB)

€ 8500
/private/uploads/images/products/honeywell-eh-3100e.jpg
-57%
/private/uploads/images/products/honeywell-eh-3100e.jpg

Oro drėkintuvas Honeywell EH-3100E (Demo versija)

€ 3900 8900
Akcija
/private/uploads/images/products/timberk-thu-ul-05.jpg
-26%
/private/uploads/images/products/timberk-thu-ul-05.jpg

Oro drėkintuvas Timberk THU UL 05

€ 14900 19900
Akcija
/private/uploads/images/products/bionaire-bwm8305.jpg
/private/uploads/images/products/bionaire-bwm8305.jpg

Oro drėkintuvas Bionaire BWM8305

€ 10100
/private/uploads/images/products/timberk-333.png
-31%
/private/uploads/images/products/timberk-333.png

Oro drėkintuvas Timberk THU ADF 01 (W)

€ 6900 9900
Akcija
/private/uploads/images/products/timberk-thu-ul-07-bl.jpg
-24%
/private/uploads/images/products/timberk-thu-ul-07-bl.jpg

Oro drėkintuvas Timberk THU UL 07 (BL)

€ 9900 12900
Akcija
Spalviniai prekės variantai
pvz7 1
Oro drėkintuvas Boneco U650 Baltas
/private/uploads/images/products/u650-pic6.jpg
/private/uploads/images/products/u650-pic6.jpg

Oro drėkintuvas Boneco U650 Juodas

€ 18000
Lizingo partneriai
Pristatymo terminai

Atsiėmimas Vilniaus parduotuvėje - nuo 0 iki 2 darbo dienų

Atsiėmimas Klaipėdos parduotuvėje - nuo 0 iki 2 darbo dienų

Pristatymas į namus - nuo 0 iki 2 darbo dienų

Garantija:
Standartinė garantija
+ 12 mėn. € 12,60
+ 24 mėn. € 18,00
+ 36 mėn. € 23,40