+370 46 325 325 info@salna.lt

Kontaktai

Klaipėda

Pirmadienis 8:00 - 18:00
Antradienis 8:00 - 18:00
Trečiadienis 8:00 - 18:00
Ketvirtadienis 8:00 - 18:00
Penktadienis 8:00 - 18:00
Šeštadienis 10:00 - 15:00
Sekmadienis nedirbame

UAB „ŠALNOS PREKYBA"
location_icon.png Šilutės pl. 101A, LT-95112, Klaipėda
Įmonės kodas 300107806,
PVM m.k. LT100001636714

AB "Luminor"
A/s LT544010051001883261
Banko kodas: 40100
SWIFT kodas: AGBLLT2X

Tel.: +370 (46) 325 325
Faks.: +370 (46) 325 111
El. paštas: info@salna.lt
Svetainė: www.salna.lt

Rašykite mums

Direktorius
Saulius Vilimas
Mob. 8-656-99077
saulius.vilimas@salna.lt

Prekybos padalinio vadovas
Saulius Grigas
Mob. 8-656-99045
saulius.grigas@salna.lt

Vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų inžinierius
Gintautas Pukinskas
Mob. 8-641-59999
gintautas.pukinskas@salna.lt

Vyr. finansininkė
Lina Gruzdienė
Mob. 8-698-10856
lina.gruzdiene@salna.lt

Oro kondicionierių skyrius, Kondicionavimo konsultacija
Tel. +370 (46) 325 325
Mob. 8-650-60660
info@salna.lt

Gamybos direktorius
Tomas Budrys
Mob. 8-650-60660
tomas.budrys@salna.lt

Vidaus inžinerinių tinklų montavimo grupės vadovas
Henrikas Urlovas
Mob. 8-640-33966
henrikas.urlovas@salna.lt

Marketingo ir IT skyriaus vadovas
Artūras Žvinklys
Mob. 8-630-00519
arturas.zvinklys@salna.lt

Interneto svetainės administratorius
Skirmantas Kairys
Mob. 8-662-27615
skirmantas.kairys@salna.lt

Vilnius

Pirmadienis 9:00 - 18:00
Antradienis 9:00 - 18:00
Trečiadienis 9:00 - 18:00
Ketvirtadienis 9:00 - 18:00
Penktadienis 9:00 - 18:00
Šeštadienis 10:00 - 15:00
Sekmadienis nedirbame

UAB „ŠALNOS PREKYBA“
Vilniaus filialas
location_icon.pngSavanorių pr. 176 (Norfos Bazė),LT-03154, Vilnius

Tel.: +370 5 2720204
El. paštas: vilnius.info@salna.lt
Svetainė: www.salna.lt

Rašykite mums

Prekybos padalinio vadovas
Aurimas Vizgirda
Mob. tel. +370 (698) 29548
aurimas.vizgirda@salna.lt

Inžinierė - sąmatininkė
Jekaterina Šabanienė
Mob. tel. +370 640 50650 
jekaterina.sabaniene@salna.lt

Vadybininkas
Darjušas Zenkevičius
Mob. tel. +370 (620) 18780
darjusas.zenkevicius@salna.lt

Projektų vadovas 
Viktoras Garšanikovas
Mob. tel. +370 (64589896
viktoras.garsanikovas@salna.lt

Darbų vadovas
Jonas Budreika
Mob. tel. +370 (656) 19512
jonas.budreika@salna.lt

Klaipėda - Servisas

Pirmadienis 8:00 - 18:00
Antradienis 8:00 - 18:00
Trečiadienis 8:00 - 18:00
Ketvirtadienis 8:00 - 18:00
Penktadienis 8:00 - 18:00
Šeštadienis 10:00 - 15:00
Sekmadienis nedirbame

UAB „ŠALNOS SERVISAS"
location_icon.png Šilutės pl. 101A, LT-95112, Klaipėda
Įmonės kodas 163172174,
PVM m.k. LT631721716

AB "Medicinos bankas"
A/s LT42 7230 0000 0846 7748
Banko kodas: 72300
SWIFT kodas: AGBLLT2X

Tel.: +370 (46) 325 325
Faks.: +370 (46) 325 111
El. paštas: info@salna.lt
Svetainė: www.salna.lt

Rašykite mums

Direktorius
Saulius Vilimas
Mob. 8-656-99077
saulius.vilimas@salna.lt

Oro kondicionavimo ir vėdinimo skyriaus vadovas
Rolandas Montrimas
Mob. 8-652-66577
rolandas.montrimas@salna.lt

Šaldymo technikos buičiai skyriaus vadybininkas
Stasys Gintalas
Mob. 8-656-99046
stasys.gintalas@salna.lt

Vilnius - Servisas

Pirmadienis 8:00 - 18:00
Antradienis 8:00 - 18:00
Trečiadienis 8:00 - 18:00
Ketvirtadienis 8:00 - 18:00
Penktadienis 8:00 - 18:00
Šeštadienis nedirbame
Sekmadienis nedirbame

UAB „ŠALNOS SERVISAS"
Vilniaus filialas
location_icon.pngSavanoriu pr.178F, LT-03154, Vilnius

Tel.: +370 5 2199788
Mob. Tel.: +370 685 67372

El. paštas: vilnius.servisas@salna.lt
Svetainė: www.salna.lt

Rašykite mums

Klientų aptarnavimas
Tel. +370 5 2199788
vilnius.servisas@salna.lt